Співпраця ННІАП з китайською компанією XCCG, Ltd

16 лютого 2018р. в Навчально-науковому інституті аеропортів відбулась робоча зустріч представників китайської компанії XinjiangCommunicationsConstructionGroupCo., Ltd (XCCG), яка спеціалізується на будівництві злітних смуг, автомобільних доріг та залізниць, комунальних та гідротехнічних споруд, проектно-дослідницьких роботах, а також проектних, консультаційних та виробничих питаннях з начальником відділу міжнародних зв’язків В.В. Тимохіном, директором ННІАП О.В. Чемакіною, заступником директора ННІАП, завідувачем каф. реконструкції аеропортів та автошляхів, д.т.н., проф. А.О. Бєлятинським, доцентом кафедри ДІ ННІАП К.В. Краюшкіною, доцентом кафедри КТБ В.В. Грабовчак, завідувачем відділу конструкцій дорожнього одягу ДП "ДерждорНДІ" та завідувачем каф. будівництва й експлуатації автомоб. доріг Харківського національного автомобільно-дорожнього університету .д.т.н., проф. В.К. Жданюк.

Під час переговорів були обговорені питання стратегії виконання досліджень, специфіку здійснення роботи та реалізацію спільних наукових проектів.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК