Відзначення студентів ННІАП - учасників Національного архітектурного студентського конкурсу "STEEL FREEDOM 2017"

12 лютого 2018р. на засіданні Вченої ради Навчально-наукового інституту аеропортів були презентовані роботи учасників щорічного Національного архітектурного студентського конкурсу "STEEL FREEDOM 2017" - студентів 4 курсу напрямів підготовки «Архітектура» та «Будівництво».

Дві команди успішно виконали завдання на проектування об’єктів з реальними вихідними даними, наданими девелоперськими компаніями.

Серед фіналістів конкурсу в номінації «Торгово-розважальний центр – Віталій Дмиш, Олена Плющик, Олександр Матвієнка, Альона Незуненко(ЦБ-405), Анастасія Пономаренко,Анна Кириченко (АР-404).

Серед півфіналістів в номінації «Житловий комплекс» - Олександра Михальчук (АР-403), Катерина Начичко, Дар’я Костянецька (АР-404).

З привітальним словом виступила директор ННІАП, к. арх. Октябрина Чемакіна, яка відзначила, що участь в творчих конкурсах сприяє розвитку творчих здібностей студентів.

Також студентів привітали тьютори- завідувач кафедри містобудування, к.т.н., с.н.с. Галина Агєєва та завідувач кафедри комп'ютерних технологій будівництва, д.т.н., проф. ОлександрЛапенко. Вони звернули увагу на те, що студенти мали можливість реалізувати неординарні архітектурні та конструктивні рішення, які отримати зовнішню позитивну оцінку провідних спеціалістів в галузі будівництва і архітектури.

За оригінальність та високу якість проектних рішень, активну участь в створенні позитивного іміджу Навчально-наукового інституту аеропортів та Національного авіаційного університету студенти отримали Подяки дирекції.

в.о. Декана ФАБД
СТЕПАНЧУК