ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ «ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИКОМФОРТНОГО БУДИНКУ ISOVER–2018» В ННІАП НАУ

01

27 листопада у виставковій залі кафедри архітектури ННІАП представниками міжнародного концерну «Сен-Гобен» та його структурного підрозділу ISOVER була проведена презентація міжнародного студентського конкурсу «Проектування Мультикомфортного будинку ISOVER–2018».

Цей конкурс проводиться Концерном «Сен-Гобен» (Франція) щороку, починаючи з 2005 року, в рамках реалізації глобальної міжнародної стратегії зі зниження енергоспоживання, зменшення викидів в атмосферу вуглецю та поширення використання енергоощадних технологій у будівництві.

Уперше конкурс відбувся в Болгарії у 2005 році. У ньому взяли участь представники лише 5 країн.

У 2017 році географія конкурсу розширилася до 90 країн – це Австрія, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Велика Британія, Естонія, Іспанія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Німеччина, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, ПАР, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія та багато інших. У фіналі конкурсу, який відбувся у місті Мадриді (Іспанія) на початку червня 2017 року, взяли учать більше 1800 студентів з-понад 200 шкіл архітектури та будівельних наук світу.

Конкурс проводиться в два етапи.

Національний етап:

 • у жовтні–листопаді поточного року всі країни-учасники отримують конкурсне завдання та інформують про нього профільні ВНЗ;
 • у березні-квітні наступного року проводяться локальні (національні) фінали, під час яких студентські команди з профільних ВНЗ захищають свої проекти. Переможці національних фіналів представляють свої проекти на міжнародному фіналі.

Міжнародний етап.

 • у середині травня відбувається міжнародний фінал, на якому переможці національних фіналів представляють свої проекти на розгляд міжнародного журі. Під час міжнародного фіналу визначаються три команди-переможниці;
 • міжнародний фінал зазвичай проводиться в столиці (або іншому місті) тієї країни, яка надала конкурсне завдання;
 • до складу журі входять представники місцевих архітектурних кіл, представники міжнародного офісу «Сен-Гобен» та міжнародні спеціалісти з проектування енергоефективних будинків.

Команди-переможці отримують грошові винагороди (на національному етапі суми визначають місцеві представництва «Сен-Гобен», на міжнародному етапі призи становлять 1500, 1000 та 750 євро за 1, 2, 3 місця відповідно, окрім того, журі може присудити спеціальний приз).

Традиційно для конкурсу обираються об’єкти для проектування, що потрібні місту та можуть бути реалізовані на практиці, а також є економічно доцільними. Це можуть бути проекти в області нового будівництва, реконструкції, перепрофілювання тощо. Конкурсне завдання зазвичай розробляється у тісній співпраці з місцевим управлінням архітектури та містобудування. Основною вимогою до конкурсних проектів є дотримання принципів енергоефективності та мультикомфортного будівництва.

У попередні роки серед конкурсних завдань були такі об’єкти: реконструкція промислової будівлі та перетворення її на сучасний розважальний комплекс; сучасна багатофункціональна школа; офісна будівля; реконструкція старого складського приміщення та надання йому нових функцій; хмарочос; проектування житлового кварталу; житловий квартал на території виставкового комплексу.

Згідно з умовами Конкурсу 2017–2018 років, командам студентів-учасників конкурсу необхідно спроектувати енергоефективний житловий комплекс у місті Дубай, ОАЕ. Участь у конкурсі може бути як індивідуальна, так і командна (до 3 осіб). Одна команда може брати участь в конкурсі тільки в одній країні та може запропонувати не більше одного проекту.

У конкурсі беруть участь особи, які досягли 18 років, але в обов’язково є студентами архітектурно-будівельних спеціальностей на час проведення конкурсу.

Учасники конкурсу зберігають повні авторські права на свої проекти.

Україна бере участь у конкурсі вже впродовж 7 років поспіль і виборола три нагороди: у 2013 році студенти з Полтави посіли друге місце на міжнародному фіналі, у 2014 році команда зі Львова отримала спеціальний приз від журі, а у 2017 році студентка Київського національного університету будівництва та архітектури Аліна Головатюк виборола почесне друге місце.

ННІАП НАУ традиційно, уже втретє, бере участь у цьому конкурсі. Донині конкурсні команди студентів-архітекторів ННІАП виходили тільки до національного фіналу конкурсу. Проте, ми плекаємо надію перемогти в Україні і отримати призові місця на міжнародному рівні.

Нині конкурсні умови в ННІАП НАУ презентували Яніна Лескова – менеджер з маркетингу та комунікації компанії "Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна", Олег Остапенко – регіональний менеджер з продажів ТМ ISOVER, Владислав Чушкін – технічний спеціаліст відділу маркетингу ТМ WEBER, Аліна Головатюк – аспірант кафедри ІТА КНУБА, лауреат конкурсу 2016–2017 року.

Більш детальна інформація про конкурс – на сайтах http://www.isover-students.com та http://www.isover.ua.

Запрошуємо усіх бажаючих до участі у конкурсі!

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Prev Next

Студентське дозвілля за межами стін університету!

Студентське дозвілля за межами стін університету!

Позааудиторне життя студентів цікаве. Особливо коли контакт знайдено - спільні інтереси - куратор художник! Студенти-архітектори, група АР-302, куратор Артеменко Ганна Олександрівна, як чудово, коли разом на виставку або...

Детальніше...

Запрошуємо відвідати лекцію практикуючого архітектора!

Запрошуємо відвідати лекцію практикуючого архітектора!

 

 

Шановні колеги та студенти, запрошуємо Вас відвідати лекцію практикуючого архітектора, головного архітектора проекту реконструкції ЦУМа Наталії Мілашевської та практикуючого архітектора Володимира Гейко.

Тема лекції «Особливості професійної...

Детальніше...

До дня пам’яток історії та культури України

До дня пам’яток історії та культури України

До Дня пам’яток історії та культури України на кафедрі містобудування Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ відбувся науково-методичний семінар щодо досліджень житлової забудови Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст.

Детальніше...

Запрошуємо на виставку авторських фоторобіт «Архітектурний образ міста»

Запрошуємо на виставку авторських фоторобіт «Архітектурний образ міста»

17 квітня 2018 р. на кафедрі містобудування Навчально-наукового інституту аеропортів (хол аудиторій 4.206 – 4.208) відкрилася виставкафоторобіт«Архітектурний образ міста».

Автор робіт – Григорій Болотов, канд. арх., с. н. с., доцент кафедри...

Детальніше...

Семінар: КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В СУЧАСНІЙ АРХІТЕКТУРНІЙ ОСВІТІ

Семінар: КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В СУЧАСНІЙ АРХІТЕКТУРНІЙ ОСВІТІ

В рамках Фестивалю "Архітектура, дизайн та будівництво" який проходить у Навчально-науковому інституті аеропортів відбувся семінар на тему "Комплексний підхід в сучасній архітектурній освіті" доповідач: Панченко Оксани Олександрівни -...

Детальніше...

Вітаємо переможців ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродро…

Вітаємо переможців ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

        03-05 квітня 2018 року на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка (м. Полтава) проводився ІІ-ий (завершальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Автомобільні дороги та аеродроми» за спеціальністю...

Детальніше...

Виставка-конкурс на тему: «Асоціативна композиція (об’ємна та просторова)»

Виставка-конкурс на тему: «Асоціативна композиція (об’ємна та просторова)»

17 квітня 2018р. відповідно до програми Фестивалю «Архітектура, дизайн, будівництво» в холі 9 корпусу НАУ відбулася виставка-конкурс на тему: «Асоціативна композиція (об’ємна та просторова)». Студенти 1 курсу 101, 102...

Детальніше...

Відкриття виставки художніх робіт, присвяченої 85-річчю НАУ «Синтез архітектури та образотворчого ми…

Відкриття виставки художніх робіт, присвяченої 85-річчю НАУ «Синтез архітектури та образотворчого мистецтва на території НАУ»

В рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн» 16квітняу читальному залі бібліотеки НАУ, під керівництвом завідувача кафедри основ архітектури та дизайну Олени Анатоліївни Трошкіної, відбулося відкриття художньої...

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ "НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЛІРА-САПР 2018"

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ "НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЛІРА-САПР 2018"

13квітня 2018 в філії кафедри комп'ютерні технології будівництва ТОВ «ЛІРА САПР» пройшовнауково-практичний семінар, в якому взяли участь викладачікафедри КТБ, студенти НАУ та співробітники компанії ЛІРА САПР.

Семінар-презентацію...

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ " Двосторонньої інтеграція ПК ЛИРА-САПР з AutodeskRevit – як елемент ВІМ-те…

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ " Двосторонньої інтеграція ПК ЛИРА-САПР з AutodeskRevit – як елемент ВІМ-технології "

12квітня 2018 в філії кафедри комп'ютерні технології будівництва ТОВ «ЛІРА САПР» пройшовсемінар-презентація, в якому взяли участь викладачікафедри КТБ, студенти НАУ та співробітники компанії ЛІРА САПР.

Семінар-презентацію провели...

Детальніше...

Профорієнтаційна діяльність інституту аеропортів у Василькові

Профорієнтаційна діяльність інституту аеропортів у Василькові

12 квітня 2018 року у складі делегації співробітників Національного авіаційного університету старший викладач кафедри містобудування Навчально-наукового Інституту аеропортів Наталя Бжезовська відвідала Васильківські...

Детальніше...

На шляху вирішення проблем маломобільних груп населення

На шляху вирішення проблем маломобільних груп населення

 

        10 квітня 2018 р. на кафедрі містобудування Навчально-наукового Інституту аеропортів відбулась презентація методичних рекомендацій "Просторова організація середовища життєдіяльності для маломобільних груп населення".

Ці рекомендації є результатом виконання впродовж 2016 –...

Детальніше...

Круглий стіл "Сучасне мистецтво та академічна художня освіта"

Круглий стіл "Сучасне мистецтво та академічна художня освіта"

На кафедрі Основ архітектури та дизайну 11.04.2018 р відбувся круглий стіл на тему: "Сучасне мистецтво та академічна художня освіта". У творчій атмосфері студенти та...

Детальніше...

Зустріч студентів з директором будівельної компанії ООО «Мега-Лайн» та представниками торгівельної м…

Зустріч студентів з директором будівельної компанії ООО «Мега-Лайн» та представниками торгівельної марки MAPEI

На кафедрі комп'ютерних технологій будівництва Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ 10 квітня 2018р. в рамках Фестивалю "Архітектура, дизайн, будівництво" відбулась зустріч студентів з представниками будівельної...

Детальніше...

КОНЦЕПЦІЯ ЗАХИСТУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА МІСТА КИЄВА ВІД ТЕРОРИСТИЧНИХ ЗАГРОЗ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВ…

КОНЦЕПЦІЯ ЗАХИСТУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА МІСТА КИЄВА ВІД ТЕРОРИСТИЧНИХ ЗАГРОЗ АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНИМ ЗАСОБАМИ

Студенти-архітектори та фахівці в галузі архітектури Навчально-наукового інституті Аеропортів НАУ на чолі з директором інституту ННІАП ОктябриноюЧемакіною ознайомились з теоретично-практичними дослідженнями кафедри архітектури щодо...

Детальніше...

ПОЛІТ-2018: ДИЗАЙН АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

ПОЛІТ-2018: ДИЗАЙН АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА

        5 квітня 2018 року за програмою ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми...

Детальніше...

Виставка-конкурс на тему: «Асоціативна композиція в напівзамкненому просторі»

Виставка-конкурс на тему: «Асоціативна композиція в напівзамкненому просторі»

10 квітня 2018 року відповідно до програми Фестивалю «Архітектура, дизайн, будівництво» в холі 9 корпусу НАУ відбулася виставка-конкурс на тему: «Асоціативна композиція в напівзамкненому просторі». Студенти 2 курсу...

Детальніше...

Виставка творчих робіт студентів ННІАП

Виставка творчих робіт студентів ННІАП

                Під час проведення фестивалю Архітектури та дизайну від Навчально-наукового інституту аеропортів у НАУ заплановано низку мистецьких виставок, які проводить кафедра основ архітектури та дизайну. Цього тижня на...

Детальніше...

З ВЕЛИКОДНЕМ !

З ВЕЛИКОДНЕМ !

Свяченого яєчка, доброї паски і сонця окрайчик - з Божої ласки! У мирі та щасті, добрі та любові, Святкуйте ВЕЛИКДЕНЬ в родинному колі

 s_admin

Детальніше...

Відбувся науковий семінар «САПФІР-Генератор. Система візуального програмування»

Відбувся науковий семінар «САПФІР-Генератор. Система візуального програмування»

5квітня 2018 в філії кафедри комп'ютерні технології будівництва ТОВ «ЛІРА САПР» пройшовнауково-практичний семінар, в якому взяли участь викладачі, студенти кафедри та співробітники компанії ЛІРА САПР.

Детальніше...

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ "НОВІ МОЖЛИВОСТІ САПР ALLPLAN–2018"

СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ "НОВІ МОЖЛИВОСТІ САПР ALLPLAN–2018"

Педагогічна інноватика на кафедрі архітектури ННІАП проявляється зокрема у реалізації розробленої Концепції формування фахово-інформатичної компетентності майбутніх архітекторів. Згідно з цією Концепцією у рамках Фестивалю...

Детальніше...

Конкурс на кращу обкладинку наукового збірника «Проблеми розвитку міського середовища» на кафедрі ос…

Конкурс на кращу обкладинку наукового збірника «Проблеми розвитку міського середовища» на кафедрі основ архітектури та дизайну

В рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн» 5 квітня на кафедрі основ архітектури та дизайну, з ініціативи та під керівництвом завідувача Олени Анатоліївни Трошкіної, яка є...

Детальніше...

Відбулася презентація навчального посібника "Основи комп’ютерного моделювання"

Відбулася презентація навчального посібника "Основи комп’ютерного моделювання"

   03 квітня 2018 року на кафедрі комп'ютерних технологій будівництва Навчально-наукового інституту аеропортів в рамках Фестивалю "Архітектура, дизайн та будівництво" відбулася презентація нового навчального посібника «Основи комп’ютерного моделювання»...

Детальніше...

ВИСТАВКА-КОНКУРС «ЕЛЕМЕНТИ БЛАГОУСТРОЮ ДЛЯ НАУ»

ВИСТАВКА-КОНКУРС «ЕЛЕМЕНТИ БЛАГОУСТРОЮ ДЛЯ НАУ»

3 квітня 2018 року в межах Фестивалю «Архітектура, дизайн, будівництво» у вестибюлі 9 корпусу відбулася виставка-конкурс «Елементи благоустрою для НАУ» . Студенти 101 та 102 груп...

Детальніше...

Виставка творчих робіт «Космічний простір. Безмежність форм» до 85-річчя НАУ

Виставка творчих робіт «Космічний простір. Безмежність форм» до 85-річчя НАУ

02.04.2018 р. на кафедри містобудування ННІАП (завідувач – Галина Агєєва) відбулось відкриття виставки творчих робіт студентів першого курсу «Космічний простір. Безмежність форм», присвяченої 85-річчю НАУ.

Роботи створені...

Детальніше...

Майстер-клас з акварельного живопису на кафедрі основ архітектури та дизайну

Майстер-клас з акварельного живопису на кафедрі основ архітектури та дизайну

В рамках щорічного Фестивалю «Архітектура. Будівництво. Дизайн» 29 березня на кафедрі основ архітектури та дизайну, під керівництвом завідувача Олени Анатоліївни Трошкіної відбувся майстер-клас з техніки акварельного...

Детальніше...

Завершив роботу перший етап Міжнародного конгресу

Завершив роботу перший етап Міжнародного конгресу

В березні 2018 р. відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний конгрес «Міське середовище – ХХІ ст. Архітектура. Будівництво. Дизайн» (14-16 березня 2018 р., м.Київ, Україна, І-ий...

Детальніше...

Про результати наукової роботи Інституту аеропортів у 2017 році

Детальніше з доповіддю можна ознайомитися, скачавши файл з презентацією.

Детальніше...

ФІНАЛ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИКОМФОРТНОГО БУДИНКУ SAINT-GOBAIN – 2018»

ФІНАЛ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «ПРОЕКТУВАННЯ МУЛЬТИКОМФОРТНОГО БУДИНКУ SAINT-GOBAIN – 2018»

Міжнародний студентський конкурс «Проектування Мультикомфортного будинку ISOVER» проводиться концерном «Сен-Гобен» щороку, починаючи з 2005 року. Цей конкурс було засновано в рамках реалізації...

Детальніше...

МНПК молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Навчально-науковий інститут Аеропортів планує проводити роботу МНПК молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» в 2018 році за трьома секціями:

Назва секції ПІБ відповідальних (голова, секретар) Науковий ступінь, вчене звання Дата, місце, час...

Детальніше...

ВИСОКИЙ РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ АЕРОПОРТІВ ПО РЕЗУЛЬТАТАХ МОНІТОРИНГУ-2018 СЕРЕД РОБОТ…

ВИСОКИЙ РЕЙТИНГ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ АЕРОПОРТІВ ПО РЕЗУЛЬТАТАХ МОНІТОРИНГУ-2018 СЕРЕД РОБОТОДАВЦІВ

Періодичне видання «Деньги» в одинадцятий раз склало рейтинг вищих навчальних закладів. Вимоги, що ставляться до молодих фахівців, з кожним роком стають більш високими. Роботодавці, як завжди...

Детальніше...

Студенти-будівельники на виставці InterBuildExpo 2018

Студенти-будівельники на виставці InterBuildExpo 2018

20 березня 2018р. студенти 2 та 4 курсів спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" разом з викладачами кафедри комп'ютерних технологій будівництва Навчально-наукового інституту...

Детальніше...

В рамках ІІІ Міжнародного конгресу

В рамках ІІІ Міжнародного конгресу

В рамках ІІІ Міжнародного конгресу «Міське середовище – 21 ст.» 14 березня на кафедрі основ архітектури та дизайну пройшла друга секція симпозіуму «Синтез архітектури і образотворчих видів мистецтв як основа...

Детальніше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВИХ ЗДОБУТКІВ АРХІТЕКТОРІВ НА КОНГРЕСІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВИХ ЗДОБУТКІВ АРХІТЕКТОРІВ НА КОНГРЕСІ

У межах проведення IІІ Міжнародного науково-практичного конгресу «Міське середовище – ХХI століття: Архітектура. Будівництво. Дизайн» 14 березня 2018 року відбулося засідання Секції 1...

Детальніше...

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 2 СИМПОЗІУМУ «БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ АЕРОПОРТІВ ТА АВТОДОРІГ…

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 2 СИМПОЗІУМУ «БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ АЕРОПОРТІВ ТА АВТОДОРІГ»

14 березня 2018 р. у Навчально-науковому інституті аеропортів (ННІАП) розпочав роботу ІІІ Міжнародний...

Детальніше...

Відбулось засідання 4 симпозіуму «Інноваційні технології розрахунку та проектування будівель та спор…

Відбулось засідання 4 симпозіуму «Інноваційні технології розрахунку та проектування будівель та споруд»

15 березня, в рамках проведення ІІІ Міжнародного науково-практичного конгресу «Міське середовище – ХХІст. Архітектура. Будівництво. Дизайн» на кафедрі комп’ютерних технологій будівництва ННІАП...

Детальніше...

Сучасні малі поселення очами майбутніх архітекторів

Сучасні малі поселення очами майбутніх архітекторів

На кафедрі містобудування Навчально-наукового інституту аеропортів відкрита виставка курсових проектів «Генеральний план селища міського типу (авіамістечка) на 2-4 тисячі мешканців».

Захід відбувається в межах...

Детальніше...

Обговорення містобудівних проблем розвитку аеропортів

Обговорення містобудівних проблем розвитку аеропортів

14 березня 2018 року на кафедрі містобудування ННІАП (завідувач – Галина Агєєва, к.т.н., с.н.с., член-кореспондент Академії будівництва України) відбувся симпозіум «Аеропорти як містоформуючі структури.Екологічні...

Детальніше...

Працювала секція 5.2 «Дизайн міського середовища. Дизайн інтер’єрів»

Працювала секція 5.2 «Дизайн міського середовища. Дизайн інтер’єрів»

                  15 березня 2018 року о 12.00 в аудиторії 9.411 під час проведення ІІІ міжнародного науково-практичного конгресу «Міське середовище – ХХІ ст. Архітектура . Будівництво. Дизайн.»...

Детальніше...

Конгрес «Міське середовище – ХХІ ст.» збирає однодумців

Конгрес «Міське середовище – ХХІ ст.» збирає однодумців

       

14 березня 2018 р. в Навчально-науковому інституті аеропортів   (ННІАП) почав роботу ІІІ Міжнародний науково-практичний конгрес «Міське середовище – ХХІ ст. Архітектура. Будівництво. Дизайн», присвячений...

Детальніше...

Вечір студентського креативу на кафедрі комп’ютерних технологій дизайну і графіки

Вечір студентського креативу на кафедрі комп’ютерних технологій дизайну і графіки

               До Міжнародного жіночого дня та з нагоди початку весни дизайнер, член Спілки дизайнерів України, старший викладач кафедри комп’ютерних технологій дизайну і графіки Любава Обуховська 5 березня 2018...

Детальніше...

Реальний проект як навчання нюансам дизайну

Реальний проект як навчання нюансам дизайну

              Сьогодні Міністерство освіти і науки України узяло курс на фундаментальне реформування освітньої сфери. Оскільки сучасні студенти дуже швидко втрачають інтерес до...

Детальніше...

Каталог «Український колорит 2018» від студентів-дизайнерів

Каталог «Український колорит 2018» від студентів-дизайнерів

               До Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) студенти другого курсу напряму «Дизайн» разом зі старшим викладачем кафедри комп’ютерних технологій дизайну і...

Детальніше...

Зі СВЯТОМ ВЕСНИ МИЛІ ЖІНКИ !

Зі СВЯТОМ ВЕСНИ МИЛІ ЖІНКИ !

        8 березня – перші весняні промені і скромне цвірінькання птахів, повітря наповнюється колись знайомими, теплими ароматами… Хочеться, щоб кожна жінка відчула романтику сьогоднішнього дня, його яскравість і...

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів магістрам і спеціалістам ННІАП відбулось!

Урочисте вручення дипломів магістрам і спеціалістам ННІАП відбулось!

                2 березня 2018р. у Актовій залі НАУ відбувся урочистий захід - вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня "Спеціаліст" та освітнього ступеня "Магістр" зі спеціальностей 022"Дизайн", 191 "Архітектура та...

Детальніше...

Відбулася презентація нової наукової монографії

Відбулася презентація нової наукової монографії

            23 лютого 2018 року на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту Аеропортів відбулася презентація нової наукової монографії. «Утилізація автошин методом гідроабразивної деструкції гуми» автори: доктори технічних...

Детальніше...

До 4-ї річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності

До 4-ї річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності

                          20 лютого 2018р. під час кураторської години студенти 4 курсу 405 групи напряму "Будівництво" Навчально-наукового інституту аеропортів НАУ разом з куратором, доцентом кафедри комп'ютерних технологій будівництва Велентиною...

Детальніше...
Директор інституту
Директор інституту
Чемакіна
Октябрина Володимирівна