Ошибка
  • [sigplus] Критическая ошибка: Папка галереи изображений allplan/sert как ожидается будет относительно пути базовой папки изображений, указанной в панели управления.

ПОПОВНЕННЯ СЕРТИФІКОВАНИХ КОРИСТУВАЧІВ САПР ALLPLAN

2За підсумками кваліфікаційної сертифікації користувачів САПР AllplanNemetschek, яка була проведена на кафедрі архітектури ІАП НАУ Центромкомпетенцій Allbau Software вУкраїні, 31 студент НАУ та КНУБА одержали Сертифікати про проходження курсового навчання обсягом 54 години, а 16 студентів, які успішно справилися з сертифікаційним завданням, одержали Сертифікати користувача САПР Allplan початкового рівня. При цьому трьох студентів, які показали найкращі результати, відзначено Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а також цінними подарунками – фірмовими футболками концерну Nemetschek (Берлін, Німеччина).

Диплом І ступеня одержала Надія Мирошнікова.

Диплом ІІ ступеня одержала Ірина Комар.

Диплом ІІІ ступеня одержала Анастасія Капліна.

Іменні Сертифікати також одержали викладачі кафедри архітектури Ольга Костюченко та Іван Гордюк. А організатори навчання комп’ютерних технологій архітектурно-будівельного спрямування на основі САПР Allplan Юрій Дорошенко та Олександр Хлюпін одержали подарунки від концерну Nemetschek – стильні чорні фірмові футболки.

Проведення наступної кваліфікаційної сертифікації планується восени 2015 року.

{gallery}allplan/sert{/gallery}